LISTADO SOCIOS NEUROLOGíA

AGUILERA ARRIAGADA CARLOS
ALVAREZ URQUIDI GONZALO
AMARO MOYA PAOLA
ARAGON GUTIERREZ ANDRES
ARAYA CORTES LUIS O
ARAYA DIAZ FERNANDO
ARAYA HAUYON GONZALO
ARAYA HERRERA PAULA
ARRIAGADA BAUDET PAULINA
ARRIAGADA RIOS CAMILO
ASAHI KODAMA HARUMI PAZ
ASTORQUIZA PRATS MARIA PAZ
AVDALOFF VALENCIA WALTER
AVELLO AVILA RODRIGO
BARAHONA STRAUCH JORGE ALBERTO
BARRIENTOS URIBE NELSON
BAUMGARTNER MELO MYRIAM BERTA
BEHRENS PELLEGRINO MARIA ISABEL
BEVILACQUA RIVAS JORGE ALFREDO
BRUNIE LOZANO EMILIO
CABALLERO EBELING LUIS
CAMPERO SOFFIA MARIO ANTONIO
CANALES GARCIA GLENDA LUCIA
CARDENAS BEDECARRATZ CECILIA
CARDENAS NUÑEZ JOSE LUIS
CARRASCO PENNAROLI JUAN ENRIQUE
CARTIER ROVIROSA LUIS MIGUEL
 CASANOVA L RODRIGO ANDRES
CASTILLO CARRASCO JOSE LUIS
CASTILLO CIENFUEGOS SERGIO MARCELO
CEA MUÑOZ JOSE GABRIEL
 CHAMORRO OSCHILEWSKY RODRIGO
CHANA CUEVAS PEDRO (María J.Ferrada)
CLAPS SANCHEZ ALFONSO
CLEARY WELLMANN JUAN PABLO
CORDOVA SALINAS JUAN LUIS
COURT LOBOS JAIME
CUETO URBINA GERMAN
DAVID GALVEZ PERLA
DE GIORGIS GUARACHI MARCELO
DE MARINIS PALOMBO ALEJANDRO
DEVILAT BARROS JOSE MARCELO
DIAZ GREZ FERNANDO
DIAZ TAPIA VIOLETA DEL CARMEN
DONOSO SEPULVEDA ARCHIBALDO
DROGUETT ALFARO PATRICIO
ERAZO TORRICELLI RICARDO
ESCOBAR SALAZAR ARTURO EDGARDO
 EUROLO MONTECINOS JUAN LEONIDAS
FERNANDEZ SALGADO MARIA VERONICA
FERRADA PATIÑO MARIA JOSE
FERRER DUCARD SERGIO
FEUERHAKE MOLINA WALTER
FIGUER0A REYES TATIANA
FLOREA CRISTINA DIANA
FONCK LIMANN MARIA LUISA
FREDES BRICEÑO ARTURO
FRUNS QUINTANA MANUEL
FUENTES GUGLIELMETTI PATRICIO
FUENTES TAPIA MARIA ANGELICA
GALDAMES POBLETE DANIEL
GODOY FERNANDEZ JAIME
GONZALEZ ALCALDE IGNACIO
GONZALEZ SALINAS JAIME
GONZALEZ VALENZUELA JORGE
GUIRAO BARRIGA PATRICIA
GUTIERREZ CANCINO ARMANDO
HAMMERSLEY SHAFFELD FERNANDO
HOPPE WIEGERING ARNOLD
HUGHES GARCIA RICARDO
IDIAQUEZ CABEZAS JUAN
ILLANES DIEZ SERGIO
JALIL LATIFE PATRICIO
JARA VEGA RAMON EDUARDO
JIMENEZ LEIGHTON OSCAR
KLAASSEN PINTO GONZALO TEODORO
KLEINSTEUBER S KARIN
KUESTER FARIAS GISELA
LACKINGTON FUENTES INES
LAVADOS GERMAIN PABLO
LAVADOS MONTES JAIME
LAY SON RIVAS LUIS
LOPEZ SAFFIE ISABEL
MARTIN VHMEISTER SIGIFREDO
MARTINEZ GONZALEZ CLAUDIO
MATURANA DASORI ROBERTO MARTIN
MELLADO TALESNIK PATRICIO ANDRES
MENA CRUZAT FRANCISCO
MESA LATORRE TOMAS
MILLAR SUAREZ ALEJANDRO ALBERTO
MIRANDA CABEZAS MARCELO
MIRANDA RADIC MARIA CRISTINA
MUÑOZ CARTES NINETTE IVONNE
NAVARRETE MALDONADO CARLOS SECUNDINO
NOGALES GAETE JORGE
NOVOA SOTTA FERNANDO
 OELKER BEHN CAROLINA MAGDALENA
OLIVARES POWER OSVALDO
PALESTINI QUIROZ MARIO ESTEBAN NATALIO
PEDRAZA CASTILLO LUIS
PEREZ FLORES MANUEL
PEREZ REBOLLEDO CLAUDIO
PRELO VALDES MONICA
PRINA PACHECO LILIANA FRANCISCA
RIVERA KINDEL MARIO
RIVERA TORRES ENZO
RUEDI ARRETX PATRICIO EDUARDO
 SAAVEDRA AGUILAR JUAN CARLOS
SAEZ MENDEZ DAVID
SALAZAR ZORRICUETA ARTURO
SALINAS RIOS RODRIGO ALEJANDRO
SANDOVAL POBLETE EDUARDO
SANDOVAL RUBIO PATRICIO ALBERTO
SANTIN MARTINEZ JULIA
SCHIFFERLI SALAZAR FERNANDO
SCHLAGER CASANUEVA GERMAN
SILVA AGUILERA MARIA ANGELICA
SILVA ROSAS CARLOS
SLACHEVSKY CHONCHOL ANDREA
SOZA MERTENS MARCO ANTONIO
STUARDO LUENGO HUMBERTO ANDRES
TAPIA ILLANES JORGE
TAPIA NUÑEZ JOHN XAVIER
TEVAH JOSE
TRONCOSO AZOCAR LEDIA
TRONCOSO SCHIFFERLE MONICA
TRUJILLO GODOY OSVALDO ALEJANDRO
VALENZUELA TORRES DANIEL ALEJANDRO
VARELA BARRIOS LUIS
VARGAS CAÑAS ALBERTO
VENEGAS FRANCKE PABLO
VENEGAS PINO JOSE EDUARDO
VERDUGO LATORRE RENATO
VERGARA EDWARDS FERNANDO
VILLACURA AVENDAÑO JORGE GASTON
VOGEL JUENSST ERICA

 

Carlos Silva Vildósola 1300 Depto. 22 / Providencia / Santiago - Chile
Fonos: (56-2) 2232 9347
e-mail: presidencia@sonepsyn.cl
Powered by Etomite CMS.